Ten rodzaj zabiegu wykonywany jest przy użyciu nowoczesnej frezarki a na życzenie klientki, w przypadku mocno zrogowaciałego naskórka na piętach, stosowana jest dodatkowo specjalna ścinaczka tzw. omega. Zabieg wykonywany jest szybko, bezboleśnie, bez obawy skaleczenia.


Rozpoczyna się go od dezynfekcji i dokładnego obejrzenia skóry stóp oraz paznokci. W przypadku gdy kosmetyczka zauważy niepokojące zmiany zaproponujemy wizytę u dermatologa. Jeśli stopy są zdrowe można rozpocząć zabieg. Następnie wykonywany jest zabieg pielęgnacji paznokci i okalającego je naskórka. Za pomocą frezarki ścierany jest zgrubiały naskórek a następnie wypolerowana stopa. Po wygładzeniu stóp frezarką, pozostałości naskórka zostają usunięte za pomocą peelingu gruboziarnistego, opłukane w kąpieli wodnej i wysuszone ręcznikiem. Pielęgnację stóp uwieńczy nałożenie odpowiedniego balsamu. Jako dodatkowy program proponuje się malowanie paznokci, proste klasyczne lub według upodobań klientki - fantazyjne.

Teraz Twoje stopy są lekkie jak piórko, a skóra mięciutka i miła.
Zabieg pielęgnacji stóp powinien być powtarzany 1 raz w miesiącu.

Galazka

Zapraszamy do świata vellaves spa

Miło nam gościć Państwa na naszej stronie internetowej. Znajdą tutaj Państwo informacje na temat oferowanych przez nas zabiegów z zakresu kosmetologii i odnowy biologicznej. Dzięki najnowocześniejszym technologiom kosmetycznym i urządzeniom najnowszej generacji, oferujemy zabieg o rewelacyjnej skuteczności.

Logo

Adres gabinetu

Vellaves spa instytut urody

ul. marmurowa 14 b,

26-026 morawica

godziny otwarcia

pn-pt od 10 do 18

sobota od 9 do 14

istnieje możliwość umówienia się na zabieg w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu.

Zadzwoń do nas

41 301 01 02 - 533 055 660

centrum paradise - tel. 3010101

toTop